O farnosti

farář P. Ivan Kudláček

Kostelní 1, 251 64 Mnichovice,

tel.: 323 640 737

1.7. 2009 došlo ke sloučení farností. Ondřejovská a choceradská farnost byly připojené k mnichovické, hrusická zatím zůstává zvlášť. Beru je ale všechny dohromady jako jednu farnost. Je to dohromady 31 obcí:

Do farnosti Mnichovice patří: Božkov, Habr, Hradové Střímelice, Hvězdonice, Chocerady, Kaliště, Klokočná, Komorní Hrádek, Kostelní Střímelice, Lukavice, Menčice, Mnichovice, Myšlín, Ondřejov, Ostředek (místní část Vráž), Poddubí, Strančice, Struhařov, Vestec, Vlkovec, Vodslivy, Všestary (část), Všešimy, Zvánovice.

Do farnosti Hrusice patří: Hrusice, Hrušov, Lensedly, Mirošovice, Senohraby, Třemblat a Turkovice.

Denně se modlím za jednu obec podle data a  podle abecedy. Děkuji všem, kteří se modlí se mnou.

P. Ivan Kudláček , farář